Co o Vás řekne Vaše kabelka

Tote bag

Zaprvé, musíme se zabývat tím, proč existují dva typy tote bagů. Je tu ohavná tkanina, kterou používá vaše Mamka na nákupy, a pak je tu velký drahý, který přinesl velkou slávu Michaelovi Korsovi a dalším základním modelům těžké váhy. Pro účely tohoto díla se budu věnovat odrůdě Michaela Korsa.

Jste klasik a milujete to. Svěžíte si ve svém Volkswagen Golfu s latte v ruce a ta taška bezpečně skryta za sedadlem řidiče, aby odradila oportunistické zloděje. Užíváte si jednodušších věcí v životě, jako jsou drzé noci s holkama a nutí se nést své pozemské věci po celou dobu. Vaše kabelka je plněna parfémem, celou Sephorou make-upu, sedmi odrůdami žvýkačky a také celým obsahem vaší koupelnové skříňky. Tvým nejoblíbenějším filmem je Notebook a vy jste křičeli na Adeleho koncertu.

Clutch bag

Spolu s mnoha dalšími jsem šokován mým jádrem, že spojka je něco jiného než životně důležitá součást každého auta. Teoreticky je taška spojky skvělým doplňkem každé příležitosti. Je to malý, roztomilý a drží jen tak, aby vám zabránil vtahovat každý z vašich pozemských věcí do klubu.

Pokud jste fanynka clutch bagu, jste vysoká údržba Mary. Užíváte si jemnějších věcí v životě a Kristus o tom ví každý. Vaše nehty jsou zřídka viděny bez šelaku a vaše oblečení je zřídka zdobené bez přítomnosti velmi drahé etikety. Žádný víkend není kompletní bez drzého brunche po intenzivním sezení s osobním trenérem. Bottomless Prosecco? Ano, prosím. V obývacím pokoji visí plakát Audrey Hepburnové, který jste nikdy neměli.

Crossbody

Nebude zaměňován s taškou na tělo, taška crossbody je velmi funkční a praktické pro dívku na cestách. Je to asi nejběžnější a nejprodávanější taška na trhu v současné době a je sported vysoce postavenými celebritami jako Kelly Clarkson a dívkou z reklamy Vodafone.

Jsi důvtipná dívka žijící v extrémně nebezpečném světě. Lidé jsou tam s jediným úmyslem okrást vaši kabelku a jste si toho plně vědomi. Lidé se smáli, když jste k kabelce připojili visací zámek, ale kdo se teď směje? (Stále je). Vy vždy hledáte dobrodružství, i když to častěji než kolena končí v příslušenství Penneys. Móda je pro vás důležitá a vy milujete jít na festivaly hledá absolutní podnikání ve vaší domácí květinové koruny. Obdržíte text od své matky alespoň jednou týdně, říká „mysli svůj pytel“.

Taška přes rameno

Vraťte se zpět do poloviny 90. let, kdy budete absolutní blázen! Žijete v minulosti a lidé na celém světě se zoufale snaží vymyslet cestování časem, aby mohli tyto ohavné pohádky zastavit. Není to neobvyklé, že lidé musejí po týdnu po operaci v nemocnici vzít týdenní nemoc. Tašky přes rameno jsou známy tím, že zavádějí PTSD a my jim jako národ nikdy nemůžeme odpustit.

Jste velmi statečný, ale groovy kuřátko být sportovní taška přes rameno v tento den a věk. Pravidelně rockujete po městě ve svých běžcích s barvami několika odstínů fialové. Váhavě se vydáte na ulici Dame a zabráníte jí touhou ukončit změnu klimatu. Pokud jste nenarazili do dostatečného počtu lidí, abyste si pochutnali na své oblečení ve městě, uděláte další kolo kolem chrámu Bar, abyste se ujistili, že ho všichni viděli. Divil. Lizzie McGuire je váš módní idol a stále máte klíčenku Backstreet Boys.

Batoh

Nosit batoh je surefire způsob, jak držet své chybné mládeže. Pro některé je batoh pouze praktickým prostředkem pro přepravu zboží většího než je průměrná kabelka. Pro ostatní je to životní volba. Proč dát kmen na jedno rameno, když můžete rovnoměrně rozdělit mezi nimi oba? To jsou důležité otázky, na které se musíme ptát sami, dámy.

Pokud je váš batoh na batoh, je to velmi jasně smíchem tváře. Nic vás nezklame, protože jste opravdu #woke individualista. Neváhali byste nosit Converse do nočního klubu, určitě, kdo se na tebe bude dívat? Jste v pohodě vole s bezvadnou polohou vzhledem k rovnoměrnému rozložení hmotnosti a ramena děkuji za to. Jsi velmi uvolněný a udělej si slušnou guacamole.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište dotaz a tlačítkem Enter vyhledejte