Jak správně vybrat kabelku k tělesnému typu

Při nákupu nové kabelky přemýšlejte nad tělesným typem. Ne každá kabelka je ideální pro každou ženu. Sledujte tyto tipy, abyste pro vás našli perfektní kabelku.

Obecně řečeno, pokud jde o kabelky, opačný tvar vašeho těla je nejvíce lichotivý. Když nakupujete, zamiřte do šatny, vezměte sáček, jak byste normálně měli, a podívejte se na to ze všech úhlů v zrcadle.

Vysoká a hubená

Vyberte si kabelky s krátkým tvarem, jako je hobo. Vyhněte se ramenní tašky s krátkým popruhem, protože budou vypadat ještě vyšší. Vyberte kabelky, které jsou širší, než jsou vysoké. Spojka je dobrou volbou.

Petit

Navzdory tomu, co vidíte v Hollywoodu, nejsou příliš velké tašky pro malé ženy. Velké tašky mají tendenci přemoci váš rám. Vyhněte se ramenní tašky s dlouhým popruhem, protože vás bude vážit dolů, takže budete vypadat ještě kratší.

Plus-size

Vyberte si velkou strukturovanou nebo boxy tašku, abyste vyvažovali křivky. Nepřenášejte tašku, která je příliš malá, aby vypadala větší. Pokud milujete tisky, vyhněte se maličkým vzorům.

Pro všechny

Pokud se na drahém sáčku plížíte, vyberte si ten, který budete často nosit. Není třeba utrácet 500 dolarů a více na tašku, která zřídka z vašeho šatníku vyjde. Pokud si kupujete několik levných tašek, vyberte si jednu klasickou každodenní tašku v černé nebo hnědé barvě. Pak experimentujte se zábavnými, funky styly a metallics pro vaše ostatní tašky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište dotaz a tlačítkem Enter vyhledejte